egzaminy na sternika motorowodnego

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 17.09.2013 nasz ośrodek jako pierwszy podmiot w Polsce otrzymał od Ministra Sportu i Turystyki upoważnienie do samodzielnej organizacji egzaminów na polskie państwowe stopnie żeglarskie i motorowodne, po których PZMWiNW jedynie wystawia patenty.
Przeprowadzamy egzaminy na Sternika Motorowodnego w Warszawie,  na Zalewie Zegrzyńskim (Zegrze Południowe i Północne, Jadwisin, Rynia), na Wybrzeżu (Gdańsk-Górki, Gdynia, Puck, Jastarnia, Jurata, Kołobrzeg, Świnoujście),  na Wielkich Jeziorach Mazurskich (Giżycko, Ryn, Mikołajki, Kamień, Ruciane-Nida, Zdory) i Warmii (Iława), na Kujawach (Toruń, Chełmża, Blizno),  na Mazowszu (Łomianki, Radom-Jedlnia, Kozienice, Smardzewice, Kazimierz Dolny)   i w południowej Polsce (Jezioro Rożnowskie, Poraj, Nisko, Gródek n.Dunajcem) oraz w Chorwacji (Zadar).
ale na zamówienie możemy przeprowadzić je w innych miejscach i terminach.


Kursanci AN mogą podejść do egzaminu w ostatnim dniu kursu bez dodatkowych formalności.
Pozostałe osoby muszą zgłosić się
najpóźniej na dzień przed egzaminem.
mailem na info@anw.pl lub telefonicznie pod nr 22 642-51-20 .
Warunkiem przystąpienia do egzaminu na SM jest ukończone 14 lat, okazanie dowodu tożsamości i uiszczenie przed egzaminem opłaty za egzamin w wysokości 250 zł (osoby uczące się w wieku do 26 lat po 125 zł) przelewem na konto AN lub gotówką na ręce sekretarza KE.
Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców (opiekunów prawnych) na uprawianie turystyki wodnej. Osoby w wieku do 26 lat chcące skorzystać z 50% znizki w opłacie egzaminacyjnej muszą okazać ważną legitymację studencką lub szkolną. Nie są już wymagane badania lekarskie i karta pływacka.

EGZAMINY NA STERNIKA MOTOROWODNEGO W SEZONIE 2017

LP

termin egzaminu miejsce egzaminu
uwagi
dzień data od
godziny
akwen port adres egzaminu teoretycznego
1 czwartek teoria 23.2.17
prakt. 09.3.17
16.00
17.00
Wisła, Port Cze. Port.Czerniak Wwa Krzywickiego 34, Solec 8  
2 niedziela teoria 26.2.17
prakt. 12.3.17
10.00
10.00
Wisła, Port Cze. Port.Czerniak Wwa Krzywickiego 34, Solec 8  
3 czwartek 09.03.2017 17.00 Wisła, Port Cze.
Port.Czerniak Wwa Krzywickiego 34, Solec 8
 
4 niedziela 12.03.2017 10.00 Wisła, Port Cze. Port.Czerniak Wwa Krzywickiego 34, Solec 8  
5 czwartek 23.03.2017 17.00 Wisła, Port Cze. Port.Czerniak Wwa Krzywickiego 34, Solec 8  
6 niedziela 26.03.2017 10.00 Wisła, Port Cze. Port.Czerniak Wwa Krzywickiego 34, Solec 8  
7 czwartek 06.04.2017 18.00 Wisła, Port Cze. Port.Czerniak W-wa Krzywickiego 34, Solec 8  
8 niedziela 09.04.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ,LHN
9 środa 26.04.2017 16.00 J.Chełmżyńskie Przyst.Tumska Chełmża ul.Tumska 12a  
10 niedziela 23.04.2017 10.00 Zalew Siczki KZ IKAR Jedlnia Letnisko ul. Radomska 43  
11 czwartek 27.04.2017 18.00 Wisła, Port Cze. Port.Czerniak W-wa Krzywickiego 34, Solec 8  
12 piątek 05.05.2017 16.00 Zal.Zegrzyński Szanta Zegrze Warszawska 47i49  
13 środa 03.05.2017 10i18 Zal.Zegrzyński Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
14 niedziela 07.05.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Dunaj,Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ,LHN
15 środa 10.05.2017 16.00 J.Chełmżyńskie Przyst.Tumska Chełmża ul.Tumska 12a +ŻJ
16 czwartek 11.05.2017 18.00 Wisła, Port Czerniakowski Port.Czerniak W-wa Krzywickiego 34, Solec 8  
17 piątek 12.05.2017 16.00 Zal.Zegrzyński Dunaj, Szanta Zegrze Warszawska 47i49  
18 sobota 13.05.2017 09.00 J.Rożnowskie Przyst.PTTK Tęgoborze, Znamirowice 23 +ŻJ,LHN
19 niedziela 28.05.2017
13.00 Zal.Zegrzyński Dunaj,Shanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
20 niedziela 21.05.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Klub Mila Jadwisin ul. Szaniawskiego 56 +ŻJ
21 niedziela 21.05.2017 09.00 Zal.Zegrzyński Dunaj,Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
22 czwartek 25.05.2017 18.00 Wisła, Port Czerniakowski Port.Czerniak W-wa Krzywickiego 34, Solec 8  
24 sob/niedz 27/28.05.17 09.00 Zat.Gdańska Galion,Marina Gda.Stogi 20, Gdynia Al.JPII 13a +ŻJ
23 niedziela 28.05.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
25 pią/niedz 02/04.06.17 09.00 Zat.Gdańska Galion,Marina Gda.Stogi 20, Gdynia Al.JPII 13a +ŻJ
26 niedziela 04.06.2017 10.00
Zal.Zegrzyński Dunaj, Szanta
KŻ Polonez
Zegrze Warszawska 47i49
Zegrze Pn. ul. Juzistek
+ŻJ
27 niedziela 04.06.2017 18.00 Zal.Zegrzyński Dunaj,Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
28 niedziela 04.06.2017 19.00 Zalew Siczki KZ IKAR Jedlnia ul.Radomska 43  
29 środa 07.06.2017 19.00 J.Chełmżyńskie Przyst.Tumska Chełmża ul.Tumska 12a  
30 czwartek 08.06.2017 18.00 Wisła
Port.Czerniak Warszawa, Solec 8  
31 sobota 10.06.17 17.00 Zat.Gdańska Galion,Port Gda.Stogi 20, Jastar.Portowa 26 +ŻJ
32 niedziela 11.06.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
33 poniedz. 12.06.2017 09.00 J.Rożnowskie Przyst.PTTK Tęgoborze, Znamirowice 23 +ŻJ,LHN
34 czwartek 29.06.2017 16.00 J.Chełmżyńskie Przyst.Tumska Chełmża ul.Tumska 12a +ŻJ
35 niedziela 18.06.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
36 czwartek 22.06.2017 18.00 Wisła Port.Czerniak Warszawa, Solec 8  
37 sobota 24.06.2017 09.00 Zalew Siczki KZ IKAR Jedlnia ul.Radomska 43 +ŻJ
38 niedz/pon 02/03.07.17 16.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49  
39 niedziela 25.06.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ,LHN
40 niedziela 25.06.2017 09.30 Zal.Zegrzyński Klub Mila Jadwisin ul. Szaniawskiego 56 +ŻJ
41 niedziela 02.07.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
42 czwartek 06.07.2017 18.00 Wisła Port.Czerniak Warszawa, Solec 8  
43 piątek 14.07.2017 10.00 Zal. Zegrzyński Klub Mila Jadwisin, Szaniawsk.56 +ŻJ,LHN
44 niedziela 09.07.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
45 piątek 14.07.2017 10.00 Jezioro Bełdany Ekomarina Mila Ruciane-Nida, Kamień 1 +ŻJ,LHN
46 niedziela 16.07.2017 10i18 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
47 czwartek 20.07.2017 18.00 Wisła Port.Czerniak Warszawa, Solec 8  
48 piątek  21.07.2017  10.00  Jezioro Bełdany  Ekomarina Mila  Ruciane-Nida, Kamień 1 +ŻJ,LHN
49 sob/niedz 22/23.07.17 17.00  Zat.Gdańska Galion,PortJast Gda.Stogi 20, Jast.Portowa26 +ŻJ,JSM
50 niedziela 23.07.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
51 piątek 28.07.2017 10.00 Zal. Zegrzyński Klub Mila Jadwisin, Szaniawsk.56 +ŻJ,LHN
52 piątek 28.07.2017 10.00 Jezioro Bełdany Ekomarina Mila Ruciane-Nida, Kamień 1 +ŻJ,LHN
53 sob/niedz 29/30.07.17 17.00 Zat.Gdańska Galion,PortJast Gda.Stogi 20, Jast.Portowa26 +ŻJ,JSM
54 niedziela 30.07.2017 10i18 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
55 czwartek 03.08.2017 18.00 Wisła Port.Czerniak Warszawa, Solec 8  
56 poniedz 07.08.2017 08.00 Zat.Gdańska Galion Gda.Stogi 20  
57 sobota 05.08.2017 17.00 Zat.Gdańska Galion Gda.Stogi 20  
58 niedziela 06.08.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
59 niedziela 06.08.2017 18.00 Zalew Siczki KŻ IKAR Jedlnia ul.Radomska 43  
60 czwartek 10.08.17 19.00 Zat.Gdańska Galion Gda.Stogi 20  
61 piątek 11.08.2017 10.00 Zal. Zegrzyński Klub Mila Jadwisin, Szaniawsk.56 +ŻJ,LHN
62 piątek 11.08.2017 10.00 Jezioro Bełdany Ekomarina Mila Ruciane-Nida, Kamień 1 +ŻJ,LHN
63 niedziela 13.08.2017 18.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49  
64 wtorek 15.08.2017 18.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
65 czwartek 17.08.2017 18.00 Wisła Port.Czerniak Warszawa, Solec 8  
66 piątek 18.08.2017 10.00 Jezioro Bełdany Ekomarina Mila Ruciane-Nida, Kamień 1 +ŻJ,LHN
67 niedziela 20.08.2017 17.00 J.Chełmżyńskie Przyst.Tumska Chełmża ul.Tumska 12a +ŻJ
68 niedziela 20.08.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
69 piątek 25.08.2017 10.00 Zal. Zegrzyński Klub Mila Jadwisin, Szaniawsk.56 +ŻJ,LHN
70 piątek 25.08.2017 10.00 Jezioro Bełdany Ekomarina Mila Ruciane-Nida, Kamień 1 +ŻJ,LHN
71 pią/sob 25/16.08.17 17.00 Zat.Gdańska Galion,PortJast Gda.Stogi 20, Jast.Portowa26 +ŻJ,JSM
72 niedziela 27.08.2017 10i18 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
73 czwartek 31.08.2017 18.00 Wisła Port.Czerniak Warszawa, Solec 8
74 sob/niedz 02/03.09.17 17.00 Zat.Gdańska Galion,PortJast Gda.Stogi 20, Jast.Portowa26 +ŻJ,JSM
75 niedziela 03.09.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
76 niedziela 10.09.2017 12.00 Zalew Siczki KŻ IKAR Jedlnia ul.Radomska 43
77 niedziela 10.09.2017 18.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ
78 czwartek 14.09.2017 18.00 Wisła Port.Czerniak Warszawa, Solec 8
79 niedziela 17.09.2017 10.00 Zal.Zegrzyński Dunajec, Szanta Zegrze Warszawska 47i49 +ŻJ



Zegrze plywania i wyklady





WYMAGANIA:
Ukończone 14 lat i zdanie egzaminu, na którym należy okazać: dowód tożsamości a niepełnoletni zgodę rodziców.
Opłata za egzamin wynosi 250 zł a za patent 50 zł.
Od osób uczących sie w wieku do 26 lat stawki te wynoszą 125 zł i 25 zł.


POLECANY PODRĘCZNIK do nabycia na wykładach lub wysyłka pocztą po wpłacie 80 zł